Каталог товарів

Креатини

Сортувати по:
Фільтр
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік

Креатин

Креатин - без перебільшення одна з найпопулярніших спортивних добавок. Вона широко застосовується як важкоатлетами, так і бодибілдерами, проте цілком підходить для будь-яких видів спорту, в яких присутні короткочасні посилені руху: ривки, стрибки, тяги, короткі пробіжки та інше. Тобто креатин підходить не тільки для силового спорту, але і для бігу, стрибків, велосипедного спорту, командних видів спорту. Рано чи пізно питання купити чи не купити креатин постає перед багатьма спортсменами.

Креатин - це азотовмісні карбонова кислота. Він міститься в м'язових волокнах людей і тварин, бере участь в обмінних процесах в м'язах і нервових клітинах. Звичайна людина отримує креатин з будь-яких білкових продуктів тваринного походження, але, як і завжди в спорті, такої кількості не завжди вистачає для спортсмена, що тренується. Хоча є й інша причина - завантаження організму креатином дозволяє поліпшити спортивні досягнення. Існує безліч різних видів креатину (близько 20), однак спортсменам найцікавіші креатин моногідрат, фосфат, цитрат, етил естер і малат.

Розберемо найпопулярнішу і найбільш досліджену форму креатину – креатин моногідрат. Саме цей вид креатину відповідає за перераховані вище позитивні ефекти. Креатин моногідрат є природним компонентом і не має побічних ефектів.

Багато виробників спортивного харчування додають креатин в протеїни та гейнери, але зазвичай його кількості недостатньо для прояву повного спектру дій, тому купити креатин в Києві додатково не буде зайвим. У зв'язку з труднощами доставки був розроблений такий продукт як креатин з транспортною системою - він гарантує поліпшену доставку креатину в м'язи і засвоєння всього креатину що поступає через шлунок. Але основною діючою речовиною подібних креатинів все одно залишається старий надійний моногідрат.

Існує кілька способів прийому креатину. Перший спосіб полягає в підвищеному дозуванні в перші дні прийому. Такий метод називається методом завантаження. У перші п'ять днів дози надходить креатину становлять 20 грамів на добу (зазвичай ділять на 2 прийоми по 10 грамів - приблизно 2 чайні ложки), а потім складають стандартні 5 грамів в день. Другий спосіб полягає просто в прийомі 5 грамів креатину в добу, без попереднього завантаження. На сьогодні не можна з упевненістю сказати, який з методів більш дієвий, більш того - не існує однозначної відповіді, коли в принципі краще приймати креатин. Існує рекомендації приймати креатин за 30-40 хвилин до початку тренування для збільшення запасів енергії і сил; деякі виробники рекомендують приймати креатин відразу після тренування для поліпшення регенерації м'язових тканин; рекомендують змішувати з протеїном або гейнером; хтось рекомендує приймати чистий креатин запивати вишневим соком для краще засвоюваності. Всі ці рекомендації справедливі і заслужили право на існування, але вибираючи модель прийому креатину, слід порадитися з особистим тренером і обов'язково прислухатися до організму - кожному підходить різна методика прийому.

Креатин фосфат є наступною за популярністю формою креатину. В даному тандемі беруть участь креатин і фосфат, здатний нейтралізувати руйнівну дію молочної кислоти в м'язах. Однак дана форма креатину володіє більш низькою засвоюваністю в порівнянні з моногідратом.

Креатин цитрат – це пов'язані молекули креатину і лимонної кислоти. В теорії така зв'язка повинна давати більше енергії м'язам і краще розчиняться у воді. Однак у такій зв'язці міститься менше чистого креатину.

Ще одна сучасна формула креатину – креатин нітрат. Заявленими властивостями даного виду є краща засвоюваність, великий енергетичний ефект і підвищена накачування кров'ю м'язів. Плюсом даного креатину називають те, що він не затримує води в м'язових тканинах. Креатин етил естер або кератин етил ефір - це взаємозв'язок креатину і ефіру. За заявленим характеристикам обходить всі види креатину, володіє миттєвою засвоюваність, поліпшеним синтезом білка, великим викидом енергії, моментальним результатом після першого прийому і відсутністю необхідності циклування прийому продукту. Однак на практиці складно помітити різницю між ним і моногідратом, хіба що в ціні.

Креатин малат являє собою сукупність молекул креатину і двох або трьох молекул яблучної кислоти. Через кількості молекул яблучної кислоти його поділяють на дікреатін і трікреатін малат (по дві і три молекули відповідно). Даний вид креатину має кращу засвоюваність, швидше всмоктується шлунково-кишковим трактом, а також підвищує витривалість шляхом присутності яблучної кислоти. Достовірно невідомо, перевершує даний кератин моногідрат, але дослідження показали, що результат від прийому креатин малат не гірше, ніж від моногідрату. На довершення слід зауважити, що в продажу є ще комплексні креатини, які пропонують спортсменам матрицю з багатьох видів креатину. Виробники подібних продуктів обіцяють спортсменам всі переваги від всіх креатинів без присутності їх недоліків.

Креатин продається в кількох зручних формах - капсули, порошки і жувальні таблетки. Стандартна доза становить 5 грамів на добу, бо витрата креатину звичайної людини становить 2 грам на добу, то такої кількості цілком достатньо спортсменам.

Купити креатин в Києві в будь-яких формах і від різних виробників ви можете в нашому інтернет-магазині «Sport-Meals».