Каталог товарів

Спортивні напої

Сортувати по:
Фільтр
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік

Готові напої

Крім класичних форм спортивного харчування, спортивного харчування , таких як порошок, капсули і рідини, існують ще порційні рідкі напої, насичені поживними речовинами, призначені для одноразового поповнення організму тими чи іншими поживними речовинами. Створені такі продукти у вигляді бутильованих напоїв та гелів спеціально для зручності використання в різних ситуаціях. Найбільш популярними напоями такого роду є напої з додаванням амінокислот, карнітину, а також протеїнові та енергетичні гелі.

Амінокислоти і карнітин в пляшці дуже зручні для використання під час тренування, так як їх не треба ні з чим змішувати, немає необхідності мати додаткову тару і просто зручно попивати. Популярність протеїнових гелів також диктується їх зручністю і простотою використання, адже в одній порції міститься необхідна кількість білка і інших речовин, так що не потрібно вираховувати кількість ложечок та інше.

Якщо ви бажаєте купити який-небудь з напоїв, то в нашому інтернет-магазині «Sport-Meals» представлено широкий вибір даної категорії товарів.