Каталог товарів

Дропшиппінг

Дропшиппінг - це вид співпраці, при якому здійснюються прямі поставки товару зі складу постачальника до кінцевого покупця. Дропшиппінг вигідний для всіх бажаючих купити спортивне харчування за оптовою ціною, але не тримати власний великий запас продукції.

Переваги Дропшиппінгу

Відправка замовлень можлива як особисто Вам, так і безпосередньо вашому клієнтові. Відправка до кінцевого покупця заощадить ваш час і гроші.
Вам не потрібно вкладати великі суми в товар, який можливо не продасться.
Вам не потрібно тримати власний склад, займатися формуванням, упаковкою і відправкою замовлення. Все це зробимо ми!

Як почати співпрацю по Дропшиппінгу з нами

01

Потрібно внести мінімальний депозит 5000 грн для отримання оптової ціни. Можна внести суму більше і отримати додаткову знижку від оптової ціни.

02

Коли покупець замовить у Вас товар, Ви обробляєте замовлення, створюєте ЕН ТТН в особистому кабінеті на сайті Нова Пошта, Укрпошта, Rozetka Delivery і надаєте нам номер ТТН і товар який покласти в цю посилку. І ми відправимо замовлення безпосередньо Вашому покупцеві. Ми гарантуємо оригінальність товару, швидку відправку, якісну упаковку і відсутність будь-яких фірмових атрибутів нашого магазину.

Переваги відправки по заздалегідь створеній ТТН у тому, що тільки ви самі зможете контролювати посилку, правильність оформлення даних відправника та одержувача та отримати післяплату після її отримання.

Оформлювати відправки НОВОЮ ПОШТОЮ з м. Бровари, Київська обл., Склад № 3.

Повернення по Новій Пошті зможемо забирати самі, витрати за повернення будуть списані з депозиту або оплачуйте онлайн завчасно.

Оформлювати відправки Rozetka Delivery з м. Бровари, Київська обл., ТБ Бровари Марк Молл.

Повернення по Rozetka Delivery зможемо забирати самі.

Оформлювати відправки УКРПОШТОЮ найкраще із зручного для вас відділення, таким чином повернення та післяплати будуть направлені на ваше відділення.

Якщо повернення Укрпоштою приходитиме на наше відділення, то ми зможемо забирати їх самі, витрати за повернення будуть списані з депозиту.

Післяплату по Укрпошті робіть отриманням на карту/IBAN, тому що її ми за вас забрати не зможемо на Укрпошті.

03

Взаєморозрахунки дуже прості, від депозиту віднімається вартість замовленого товару і якщо будуть витрати на повернення товару. Запросити звірку можна в будь-який момент у провідного менеджера.

04

Коли сума депозиту вичерпається, необхідно буде внести наступний платіж для продовження співпраці.

05

Якщо Ви з якихось причин захочете припинити співпрацю і повернути залишок депозиту повністю, ми зобов'язуємося здійснити звірку взаєморозрахунків і повернення коштів протягом 3-5ті робочих днів. Повернення депозиту можливе не частіше, ніж 1 раз в 6 місяців.

06

Більше 9000 товарів. Надамо xml / yml посилання з контентом для інтеграції з будь-якою платформою.

07

Для вас ми працюємо 6 днів на тиждень, і навіть в деякі державні свята!

08

Приймаємо замовлення будь-яким зручним способом: email, viber, telegram.

ОБРОБКА ЗАМОВЛЕННЯ ВІДБУВАЄТЬСЯ ШВИДКО, А ПРОЦЕС КОМПЛЕКТАЦІЇ, ЗБІРКИ та ВІДПРАВКИ МОЖЕ ЗАЙНЯТИ ВІД 1 до 3-х робочих днів.

Наші менеджери, завжди попередять і підкажуть приблизну дату відправки. Для отримання додаткової інформації або консультації, Ви завжди можете зателефонувати нам або написати. Ми з радістю відповімо на всі питання, що цікавлять.

Наша мета - тривалий і взаємовигідне співробітництво! І для цього ми забезпечуємо повну інформацію, швидко оформляємо і відправляємо замовлення, регулярно розсилаємо оновлений прайс нашим клієнтам, підтримуємо доступний рівень цін.

Приємних покупок і великого прибутку!