Каталог товарів

Протеїни

Сортувати по:
Фільтр
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік

Протеїн найпопулярніший і, мабуть, найефективніший продукт спортивного харчування.

Що таке протеїн?

Протеїн - це концентрована кількість білка, який життєво необхідний кожному живе людині, оскільки він бере участь у багатьох обмінних процесах. Ви завжди можете купити протеїн в інтернет-магазині спортивного харчування «Sport-Meals». Білок є будівельним елементом м'язових тканин та внутрішніх органів, і є обов'язковим для всіх, з цього в регіоні Київ купити недорогий протеїн не є проблемою, ціна сьогодні в Україні цілком нормальна.

Дуже часто побачивши спортсмена, що приймає протеїн, можна почути на його адресу «навіщо ти їси цю хімію?», «Ти зіпсуєш собі здоров'я», «хімік»! Але подібні висловлювання є безпідставними і слід докладно пояснити чому.

У природі білок міститься у багатьох продуктах, але найбільше його кількість надходить людині з м'ясних продуктів, яєць, молочних та рибних продуктів. У їжі рослинного походження також міститься білок, проте його кількість невелика, виняток становить досить багата на білок соя.

Протеїн, як продукт спортивного харчування - це процес переробки природних компонентів в порошкову форму для збільшення кількості білка, що надходить, в людський організм. Залежно від джерела протеїни бувають сироваткові, яєчні, молочні, соєві, дуже рідко у продажу зустрічаються м'ясні та рибні. Кожен з них мають власні переваги і недоліки, але про них трохи пізніше. Перед тим як купити протеїн слід розібратися у видах та перевагах.

Найбільш поширеними видами протеїну в бодібілдингу є сироватковий протеїн, який ділиться у свою чергу на концентрат, ізолят, гідролізат, а також казеїн, соєвий, яловичий та яєчний протеїни.

Види протеїну.

Концентрат сироваткового протеїну

Виготовляється на основі молочних продуктів, швидко засвоюється та містить допустиму кількість жирів, вуглеводів та холестерину. Швидка засвоюваність такого протеїну є його невеликим недоліком - його використання доцільно в основному до і відразу після тренування. Найбільшим плюсом цього виду протеїну є його низька ціна при високій харчовій цінності.

Ізолят сироваткового протеїну

Це молочний білок з високим ступенем фільтрації, в ньому практично не міститься жирів, вуглеводів і холестерину, має високу кількість білка у своєму складі, проте також швидко засвоюється.

Гідролізат молочної сироватки

Це вже частково зруйновано білок, що складається з амінокислот. Такий протеїн створений для миттєвої засвоюваності, що ідеально підходить для придушення післятренувального катаболізму. Однак ціна таких видів протеїну досить висока і його покупка доцільна в основному в період м'язової «сушіння» і людям з більшим стажом тренування.

Казеїн

Цей вид протеїну ще називають повільним. Він досить довго засвоюється організмом, дозволяє підтримувати високий рівень амінокислот у крові досить тривалий час (до 8:00). Відмінно підходить для прийому перед сном і при далеких поїздках, оскільки він допоможе запобігти м'язовому катаболізму і поступово насичувати м'язи білком. Але у казеїну є невеликий недолік - вкрай неприємний смак, проте цей нюанс цілком компенсується результатами.

Яєчний білок

Один з кращих за своїм амінокислотним складом, що робить його вартість досить високою і одночасно менш популярною серед спортсменів, оскільки набагато вигідніше вживати продукти молочної сироватки. Соєвий протеїн відмінно підійде спортсменам-вегетаріанцям, а також жінкам, оскільки містить естроген. Але, на жаль, цей вид протеїну хоч і має низьку вартість, його харчова цінність відповідна. Для спортсменів, які хочуть набрати серйозної м'язової маси, такий продукт не підійде.

Поряд із класичними видами протеїну, на ринку спортивного харчування присутні протеїнові суміші, збагачені вуглеводами, креатином, вітамінами та мінералами. Проте ефективність таких сумішей не замінить вживання протеїну коїться з іншими окремими добавками спортивного харчування.

Також в асортименті виробників спортивного харчування є протеїнові добавки із суміші різних видів білка. Такі протеїни називають комплексними. Вони забезпечують тривале насичення організму амінокислотами і приймають їх при схудненні, так набору маси. Підсумовуючи, слід зазначити, що будь-який з видів протеїну благотворно впливає на організм, підвищує м'язову масу, запобігає розпаду м'язів, а ще, завдяки присутньому імуноглобуліну, зміцнює імунну систему, що важливо при проведенні тренувань.