Каталог товарів

Шейкери

Сортувати по:
Фільтр
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік
Купити в 1 клік

Шейкери

Шейкери і пляшки є невід'ємною частиною екіпіровки будь-якого захопленого спортом і тренуваннями людини. Однак перед тим як купити подібний товар необхідно визначиться з тим, який саме шейкер або пляшка необхідна спортсменові. Почнемо з пляшки, оскільки вона необхідна всім займаються спортом людям. Пляшечки для спорту бувають самими різними за кольором, об'ємом і призначенню. Основними матеріалами для виготовлення пляшок є нетоксичний пластик і алюміній. Алюмінієві пляшки в основному використовуються в походах і при велопробігу, бо вони оснащені карабінами для кріплення, закручувати кришкою, довше зберігають температуру рідини, більш герметичні і ударостійкі. Алюмінієві пляшки в основному представлені обсягами в 500 мл і 1 л.

Пластикові пляшки володіють більш широким спектром обсягів і форм. Вибираючи форму і об'єм пляшки, слід враховувати, в чому ви її будете переносити і скільки рідини споживається під час тренування. Наприклад, випиваючи за тренування близько півлітра чистої води і використовуючи невелику спортивну сумку для екіпіровки, спортсмену нема потреби купувати довгу пляшку на 750 або 900 мл.

Якщо ваш вибір зупинився на пластиці, і ви хочете купити пляшку саме з такого матеріалу, то ось кілька рекомендацій для її вибору. Для початку слід визначити з якою кришечкою буде купуватися пляшка. Дуже популярними є пляшки закриваються кришечкою над тоненьким шийкою. Однак така конструкція має один недолік - кришечка з часом ламається і пляшка стає нетранспортабельній. Більш надійним в такому випадку є питної клапан, який більш довговічний і зручний під час тренування.

Бажано, щоб пляшка була з міцного щільного пластику, бо м'яка пляшка досить недовговічна і не дуже зручна при використанні - при легкому натиску рідина з неї може витікати, що небажано, якщо пляшка переноситься в сумці з одягом. Слід оглянути різьблення і кручені кришку. Вони повинні щільно прилягати, щоб забезпечити високу ступінь герметичності. Колір пляшки вибирається індивідуально, проте слід зауважити, що прозора або пляшка з прозорими вставками спрощує процес стеження за рештою кількістю рідини в пляшці.

Шейкери. Шейкер слід купити, якщо спортсмен використовує будь-які види спортивного харчування. Шейкери виготовляються з щільного нетоксичного пластика і основні етапи вибору такі ж, як і при виборі пляшки. Однак шейкери умовно можна розділити на два види. Перший - звичайні шейкери, прозорі або кольорові, що відрізняються тільки кришками. Такі шейкери можна використовувати як просто місткість для води, вони зручні для використання з легкорозчинні порошковими добавками (амінокислоти, креатин, ВСАА, передтренувальними комплекси) і добавками в рідкій формі. Другий вид, можна сказати для просунутих - це шейкери, в комплекті яких йдуть спеціальні віночки для запобігання виникненню грудочок, що прикріплюються місткості для зберігання протеїну і таблеток. Такі шейкери зручніше у використанні, проте, займають трохи більше простору. Вони зручні для змішування з водою протеїну або гейнера.

Незалежно від того, який тип шейкера або пляшки був обраний, ви можете купити будь-який з них в нашому інтернет-магазині «Sport-Meals».